KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878067
nr 1387 8067
Gösta Geerd
(1907-1982), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 45x28cm, yttermått inklusive ram: 58x42cm
Gösta Geerd, svensk målare och tecknare född 1907, död 1982.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:18:48
29/3 14:15:44
Gösta Geerd
Läs mer om Gösta Geerd